Delphi Technologies’den verimli direksiyon servisi çözümü


Otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, yeni geliştirdiği tam kapsamlı çözümüyle özel servislerin daha hızlı bir direksiyon servisi için verimliliklerini artırmalarına yardımcı oluyor.

Otomotiv ekipman üreticileri için geleceğe yönelik önemli çözümler geliştiren Delphi Technologies, satış sonrası direksiyon portföyünü kapsamlı onarım çözümüyle geliştirerek teknisyenlere parçayı takmak için gereken tüm aksesuarları tek bir değişim bileşeni olarak aynı pakette sunuyor. Ana parçanın ve kitin aynı pakette olması özel servislere hızlı, güvenilir ve profesyonel bir direksiyon servisi sunma olanağı sağlıyor. Orijinal parça standartlarında en iyi uygulamaların ve dayanıklı onarımın sunulmasının yanı sıra kişiye özel paketler, özel servislere çok daha yüksek seviyelerde verimlilik sunuyor, çünkü parçaların ayrı ayrı bulunup sipariş edilmesi gerekmiyor.
Delphi Technologies Satış Sonrası Departmanı Ürün ve Strateji, Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Neil Fryer konu hakkında şunları söyledi: “Son 12 ayda yüzlerce orijinal parça örneği üzerinde analiz yaparak içeriklerini ve özel servisler tarafından nasıl kullanıldıklarını inceledik. Ek parça siparişi vermek için zaman kaybetmenin veya daha da kötüsü aksesuarların elde olmaması sebebiyle onarımı durdurup tekrar başlamak zorunda kalmanın zaman ve para kaybına neden olmasından dolayı kolaylığın ve hızın en önemli öncelikler olduğu sonucuna vardık. Montaj kitinin ana parçayla birlikte tek bir paket halinde sunulması sayesinde özel servisler orijinal parça standartlarına hızlı şekilde uyum sağlayabilecek ve hem müşteri memnuniyetini hem de kârlılığı artırabilecektir.”

Pakette doğru parçaların bulunmasını sağlamanın yanı sıra, Delphi’nin kalite odaklı yaklaşımı, her bir parçanın vida ve cıvatalara kadar orijinal parça şartlarına birebir uygun şekilde hazırlandığı anlamına geliyor. Fryer sözlerini; “Direksiyon gibi güvenlik açısından önemli parçalarda ise kaliteli parçaların takılması gerçekten önemlidir. Bu nedenle direksiyonla ilgili parçalarımızın her biri çok zorlu boyut, malzeme, dayanıklılık ve performans testlerinden geçiriliyor. İster bir kontrol kolu, ister bir kolu yerinde tutan cıvata olsun, bunların orijinal parçalarla aynı performansı sağlayacağını biliyoruz.” şeklinde tamamladı.