Pusula, ‘Gündüz Atlası’nı gösterdi


Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 16. Altın Pusula Ödülleri sahiplerini buldu.
Janssen Türkiye ve Kurumsal İletişim Ajansı Artı Değer İletişim “Gündüz Atlası” projesi ile Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 16. Altın Pusula Ödülleri’nde “Sponsorluk İletişimi- Sağlık” kategorisinde ‘altın pusula’ ödülünün sahibi oldu. Şizofreniyle yaşayan bireylere yönelik önyargıları ortadan kaldırmak ve onların hayata dahil olmasını sağlamak amacı ile geliştirilen Gündüz Atlası projesi Türkiye’de halkla ilişkiler sektörünün ilk ve tek ödül programı olan ve bu sene 16.’sı düzenlenen Altın Pusula ödüllerinde Sponsorluk İletişimi-Sağlık kategorisinde ödül aldı.
Bu anlamlı proje ile ödüle layık görülmekten çok mutlu olduklarını belirten Janssen Türkiye İletişim Müdürü Merve Uzanal Tekin, “130 yılı aşkın süredir insanların daha uzun, daha sağlıklı ve daha mutlu bir hayata sahip olması için toplum sağlığına dokunan çözümler üretiyoruz. Johnson & Johnson’ın ilaç grubu Janssen olarak değerlerimiz ve sosyal sorumluluk önceliklerimiz Johnson & Johnson Andımız’dan ve köklü geçmişimizden güç alıyor. Bu çerçevede Janssen Türkiye olarak, şizofreni hastalığına yönelik önyargıları ortadan kaldırmak için bu alandaki güçlü mirasımız bize ışık tuttu. Bu proje ile şizofreni ile yaşayan bireylerin, fırsat verildiğinde neleri başarabileceğini göstermekten büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz.” dedi.
_____________________________
Başarılı halkla ilişkiler çalışmalarını ödüllendirmek ve teşvik etmek amacıyla, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından, 1999 yılından beri verilen “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri”, Türkiye’de halkla ilişkiler sektörünün ilk ve tek ödül programıdır.